Kontroledelim.com ile Araç ve Konut Almak Çok Güvenli !

Araç Kontrol

Araç satın almak istiyor ve İnternet’te bulduğunuz araçlara güvenemiyor musunuz? Kontroledelim.com görevlileri yardımınıza koşuyor. Göndereceğiniz ilan linkini kaç kilometre ötede olursa olsun sizin için inceleyip araştırıyoruz. Aracın hasar durumunu, fotoğraflarını ve talebiniz doğrultusunda ekspertizini ayrıntılı olarak sizlere raporluyor; güvenilir bir alışveriş fırsatı elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Kontroledelim.com sistemini kullanarak kilometrelerce yol ve yüzlerce lira masraf ederek satın almaya gittiğiniz ürünün sizi hayal kırıklığına uğratmasını engellemiş olabilirsiniz.

Konut (Gayrimenkul) Kontrol

İnternet’in gelişmesiyle birlikte ne yazık ki kötüye kullanım oranları da günden güne artıyor. Günümüzde hala online alışveriş yaparken İnternet’teki satıcılara güvenmekte sorun yaşıyoruz. Daire satın almak ya da kiralamak istiyorsanız ve istediğiniz dairenin ne durumda olduğundan emin değilseniz; kontroledelim.com uzmanları, yalnızca bir tıkla sizin için gereken tüm bilgileri toplayarak en geç 1 gün içerisinde detaylı bir rapor hazırlıyor ve cebinize gönderiyor.

 

kontroledelim.com’a gitmek için tıklayın >>

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.