İ-Say ile Anket Doldur Ödül veya Para Kazan !

– Üye olun, anket doldurun, anket başına puanlar kazanın ve aşağıdaki ödüllerden alın !
– Anket başına 1000 puana kadar puan kazanın.
– Sayısız konu hakkında görüş ifade edin ve puanlar kazanın.
– i-Say puanlarınızı tam size göre hediye veya indirim kuponları ile takas edin!

Mevcut en iyi ve önde gelen ücretli anket sitelerinden biri, oldukça ileri teknoloji yenilikleri ve müşterilerinin kolayca para kazanmalarını sağlayan, Ipsos   veya yaygın şekilde bilinen Ipsos I-say’dir.

Ücretli anket başına ödül 5 $ kadar, panelinde yüksek maaşlı anketler var.

Birkaç kuruluş ve şirketin anketleri için Ipsos ile özel bir ilişkisi var. Ayrıca, I-sayın ödeme şekli son derece güvenilirdir ve Ipsos’un ödemeleri ile ilgili herhangi bir sorun olmamıştır.

Ben lehimize benzemeyen birini bulamazsın, bunu son derece güvenilir bir şirket yaparsın.

İnanılmaz teklif ve Ipsos ödemeleri ile, insanlar kesinlikle bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünürlerdi.

Bununla birlikte, insanlar, anketlerin gerçekten ödeme yapabileceğini ve firmalar tarafından anketlere katılmak için yüksek bir değerin olduğunu anlamıyorlar. Anketlerde insanlar tarafından sağlanan geri bildirim, şirketler tarafından katılır ve bu sayede onlara birkaç kat fazla gelir elde etmesine yardımcı olur.

Sadece uzun süredir pazarlama sektöründe olan insanlar değerli araştırmaların ne kadar olacağını bilecektir. Şirketler müşterileri anketlere katılmaya davet edince, aldıkları görüş ve geri bildirimler dürüst ve tarafsızdır; bu da piyasaya sürülmeden önce hesaplanan kararları almalarına yardımcı olur. Dolayısıyla, müşteri anketleri, dürüst ve tarafsız geri bildirim nedeniyle şirketler tarafından oldukça değerlidir.

Daha önce işletmeler, ürün algılamaları hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olmak için ürün testlerinden ve odak gruplarından yararlandı. Bununla birlikte, son zamanlarda müşteri tabanı ve verimlilik bakımından daha iyi maruz kalma nedeniyle çevrimiçi anketlere geçtiler, böylece çevrimiçi ücretli anketler onlar için son derece güvenilir hale geldi.

Üye Olmak için Tıklayın >>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.